Uncategorized

O Zot i madh ç’ka po ndodh kështu në rrugët shqiptare/ Makina bëhet copa-copa, jep shpirt në vend 44-vjeçari

Një aks ident i rëndë me pa sojë vde kjen është shënuar ditën e sotme në fshatin Babunjë të Divjakës. Një makinë top “ford” ka dalë nga rruga dhe ka për funduar në kanal, si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit Altiment Qose 44 vjeç.

Grupi heti mor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Informacion pa raprak

Në aksin rrugor Divjakë- Pushimi i shoferit, në fshatin Babunjë, shtetasi A. Q., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal me ujë, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Comment here